Haydar Doğan’ın yeni kitabı: İçimdekiler

Kitap

Haydar Doğan’ın yeni kitabı: İçimdekiler

Almanya’da yaşayan Şair-Yazar Haydar Doğan’ın yeni kitabı “İçimdekiler”,  Klaros Yayınları’ndan çıktı. Haydar Doğan bu kitabında, kendine özgü sade bir dille yurt dışındaki toplumsal sorunlarımıza parmak basıyor. Bunu yaparken de yer yer güldürüyor, düşündürüyor ve de sorguluyor. Kitabın kapak görseli ise, ressam Nuh Ateş’e ait.

Haydar Doğan yeni kitabı hakkında, “İçimiz her ne kadar bir de olsa, herkes yaşadığı hayatın sorunlarını, heyecanlarını, gözlemlerini farklı bir şekilde ortaya döker. ‘İçimdekiler’, yolların mola anlarında demlenip gecelerde büyüyen gözlemlerimi ve bazı sohbetlerimi çağrışımlar uyandırarak yarattığı bir kitap” dedi. Haydar Doğan sözlerini, “Çürümenin ve yozlaşmanın olduğu yerde en iyisi yazıya sarılmaktır. İçinizdekileri dökün, kağıt ile kalem dosttur size...” şeklinde tamamladı.

“İçimdekiler”,  Klaros Shopier dükkanından ve internet satış sitelerinden temin edilebilir. Ayrıca, “klarosyayinlari@gmail.com” adresinden iletişim kurmak mümkün.

Haydar Doğan, 1968 yılında Malatya'da dünyaya geldi. 1995 yılında, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünü bitirdi. O tarihten bu yana, Almanya/Wuppertal’de yaşıyor. Yeni kitabı “İçimdekiler”in yanı sıra Favori Yayınevinden çıkan “Böyle Yaşandı” ve “Luri” başlıklı kitapları bulunuyor. (Tanıtım metninden)

Gerçekedebiyat.com

Yeni yorum ekle

Düz metin

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.