Türkiye Yayıncılık Kurultayı 15-16 Haziran’da çevrimiçi

Etkinlik

Türkiye Yayıncılar Birliği tarafından 2004 yılından beri iki yılda bir yayıncılık alanındaki gelişmeleri yakından takip etmek, sektörün sorunlarını ulusal ve uluslararası paydaşlarıyla tartışarak çözüm önerilerini bulabilmek adına farklı başlıklarda pek çok konuyu uzmanlarıyla birlikte ele alan Türkiye Yayıncılık Kurultayı, bu sene 15-16 Haziran 2022 tarihleri arasında çevrimiçi yapılacak.

Türkiye Yayıncılık Kurultayı, 2022

Açılış konuşmalarını Kenan Kocatürk, Bodour Al Qasimi, Fahri Aral ve Abdullah Özkan’ın yapacakları 10. Türkiye Yayıncılık Kurultayı’nda Yayıncılığımızda Tarihi Kriz KoşullarıYayıncılıkta Dijital Dönüşüm: MetaverseEğitim Yayıncılığında Gelecek Öngörüleriİklim Krizinde Yayıncılık ve Eylem Planı ÖnerileriKütüphanecilikte Gelecek ÖngörüleriKitap Fuarları ve Kültürel Etkinliklerde DönüşümKitaplar Özgürlükte BirleştirirYayınlama Özgürlüğü-Hemen Şimdi!Yazarın Gözünden, Niş Yayıncılığın Kültürel Çeşitliliğin Korunmasına KatkısıOnline Satışta Yeni Bir Seçenek: Bookshop Örneği, Editörün Penceresinden Yayıncılıkta DeğişenlerYayıncılığı Etkileyecek Yasal Düzenlemelerde Güncel BilgilerYeni Dünya Yeni Pazarlama-Araçlar, Söylemler, EtikYayıncılıkta Dijital Dönüşüm: Yapay Zekâ başlıklarıyla pek çok güncel konu masaya yatırılacak.  

Banu Ünal, Erdal Kesrelioğlu, Yavuz Ekinci, Kıvılcım Hindistan, Dr. Ildikó Török, Oytun Çetin, Karine Pansa,Naz Beykan, Barbara Lison, Cemran Öder, Marie-Madeleine Rigopoulos, Burhan Sönmez, Metin Celâl, Defne Ongun Müminoğlu, Mehmet Ümit Erdem, Alejandro Zambra, Seçkin Erdi, Eda Doğançay, İrem Çağıl, Andy Hunter, Sevengül Sönmez, Gökçe Ateş Aytuğ, Murat Yalçın, Haluk İnanıcı, Levent Erden, Prof. Dr. Oğuz Ergin’in konuşmacı olacakları 10. Türkiye Yayıncılık Kurultayı’nın kapanış konuşmasını ise Nazlı Eray yapacak.

10. Türkiye Yayıncılık Kurultayı’nı Türkiye Yayıncılar Birliği’nin youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Kurultay programı için>>>

İletişim

E-posta: info@turkyaybir.org.tr

instagram.com/turkiyeyayincilarbirligi

facebook.com/turkiyeyayincilarbirligi

twitter.com/turkyaybir

turkyaybir.org.tr

Gerçekedebiyat.com

Yeni yorum ekle

Düz metin

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.